Imprezy grupowe

Pragniemy zaprosić Państwa ze swoimi dziećmi do odwiedzin nowoczesnego całorocznego Centrum Zabaw. Powierzchnia naszego Salonu wynosi 500m2, jest bardzo przestrzenna i malowniczo zaprojektowana. Każde dziecko jest naszym klientem ! Dla młodszych dzieci jest sala z mniejszymi konstrukcjami i atrakcjami m.in. basen z piłeczkami, zjeżdżalnia, zabawki plastikowe, a dla dzieci starszych mamy wysokie konstrukcje – około 4m wysokości, zjeżdżalnie, tuby, poduchy powietrzne do skakania. Po tej sali dzieci mogą jeździć na jeździkach i jest to bezpłatne. Mogą również za niewielką opłatą skorzystać z fliperów czy symulatorów wyścigowych.

Organizujemy liczne imprezy CHOINKOWE i ANDRZEJKOWE oraz ZABAWY KARNAWAŁOWE dla grup.

Dla grup w okresie Andrzejek, Mikołajek, Choinek czy Karnawału, organizujemy dodatkowe spotkania z Mikołajem i Śnieżynką, dyskoteki, czy imprezy karaoke. Posiadamy scenę na której w barwnym świetle i przy prawdziwych mikrofonach dzieci próbują swoich sił na pierwszych występach. Jednocześnie możemy przyjąć około 70 dzieci plus rodzice. Lokal na ten czas pozostaje do Państwa dyspozycji. Dysponujemy wypożyczalnią strojów, w której każde dziecko będzie mogło znaleźć coś dla siebie.

Oto przykładowy program imprezy :

  • Zabawy taneczno ruchowe
  • Malowanie twarzy
  • Przebieranie dzieci
  • Wspólna zabawa przy muzyce
  • Zabawy z opiekunem
  • Zabawa w basenie z piłkami
  • Wyścigi na jeździkach

Dzieci otrzymują od nas napoje, opiekunowie słodki poczęstunek z kawą, a przy wyjściu każde dziecko drobny prezent w postaci lizaka.
Posiadamy orzeczenie o bezpieczeństwie, oraz wszelkie atesty. Lokal posiada polisę ubezpieczeniową w PZU (OC).

Programy imprez są do Państwa konsultacji
Wszelkie pytania prosimy kierować pod numer (89) 533-00-80, służymy pomocą przez siedem dni w tygodniu od 10.00 do 19.30.